עמית
מעסיק
Logoלחץ למעבר לדף הבית
כניסה לחשבון
קרן השתלמות - אקדמיים במחר אודות הקרן דבר המנכ"ל

אני גאה להשיק את אתר האינטרנט החדש שלנו. האתר החדש הוא חלק ממערכת של כלים לטובת השירות והקשר שלנו איתכם, העמיתים האקדמאים בדירוג המח"ר (מדעי החברה והרוח).

קרן השתלמות אקדמאים  מיישמת תוכנית אסטרטגית על מנת להמשיך ולתת לכם מענה מקצועי,  ניהול סיכונים איכותי ויציב בהשקעות, הכל בכדי לשרת אתכם בצורה הטובה ביותר.

החברה משרתת כיום עשרות אלפי עמיתים אקדמאיים ברחבי ישראל בדירוג האקדמאים במח"ר, עובדים שכירים בקרב אלפי מקומות עבודה המנהלים חשבונות שכירים ועצמאיים. יש לנו מחוייבות עמוקה להתאים ולענות לצרכי העמיתים שלנו הן מבחינת היכולת לתת שירות מהיר ואיכותי, לספק מגוון של תמהילי סיכון ואפיקי השקעה על מנת שכל אחד יוכל להתאים עבורו את המסלול שמתאים לצרכים וליעדים הכלכליים שלו .

בשנים האחרונות , השקענו במערך תפעולי חדיש וטכנולוגי באמצעות התקשרות עם "בנק לאומי" וחברת "אמן מחשבים" שנמצאים בקו הראשון מבחינת היכולת לשרת מספר רב של עמיתים בצורה יציבה וטובה. גם באתר האינטרנט החדש שלנו הושקעו משאבים רבים על מנת שיהיה כלי חוויתי לטובת העמית.

החברה מנהלת את השקעותיה באמצעות 2 מנהלי השקעות מובילים שנבחרו בקפידה (אי.בי.אי ואקסלנס). תהליך זה, שבו מספר מנהלים מובילים את הקרן מאפשרת לנו פיזור סיכונים יציב, איכותי וגמישות מלאה בקבלת החלטות ההשקעה.

אנו מתחילים בסדרת פגישות שירות שוטפות במקומות העבודה ומזמינים אתכם לפנות אלינו לתיאום ימים מרוכזים עם קבוצות עובדים, ולפגוש אותנו בכל פורום שתבקשו.

אני מאחל לכם חוויה נעימה באתר שלנו ומזמין אתכם לדבר איתנו.

 שלכם,

מר יחזקאל שופס

מנכ"ל

קרן השתלמות אקדמאים

אודות הקרן
תשואות ודמי ניהול
שירות לקוחות
טפסים
תיאום פגישה
צור קשר
סגור
כדאי לשמור על קשר
,
שירות לקוחות לעמית, 072-2790001
נשמח לעמוד לשירותכם
סגור
נשמח לעמוד לשירותך
סיבת הפנייה:
סגור
מבטיחים לא להפציץ לך את האינבוקס!